SPIE Русский Українська English            VK
   

Фірма Edmund Optics (Barrington, штат Нью-Джерсі, США) оголосила переможців програми Educational Award 2015, яке дається в знак визнання наукових досягнень з оптики бакалаврів та магістрів з некомерційних вузів по всьому світу. Переможці та фіналісти з усього світу отримують грант від 500 до 8500$ підтримку своїх досліджень. Cеред більш 800 претендентів обрано 45 фіналістів.

Лауреати премії

У Північній і Південній Америці Золотий Приз $ 10,000 присуджений Джареду Свалвелу (Jarred Swalwell) з Університету м. Вашингтон за розробки цитометров для морських досліджень з оптичною технології, що дозволяє виконувати безперервний цитометричний аналіз потоку морської води без необхідності ії підготовки.
Срібну нагороду $7,500 присуждено Вірі Олексюк (Vira Oleksyuk) з Університету Темпл за неінвазивну діагностику раку молочної залози з використанням мультимодальної системи візуалізації, яка поєднує в собі тактильні і гіперспектральні методи розрізняння злоякісні пухлин.
Майкл Шталь (Michael Stahl ) з Schepens Eye Research Institute був удостоєний Бронзового Призу $ 5000 за пристрій, який використовує як інфрачервоне випромінювання так і структуроване зелене світло для позначення небезпеки для слабозорих (Visually Impaired ).

У Європі Золотий приз 7000 € присуджений Уті Суппонен (Outi Supponen) з Федеральної політехнічної школи Лозанни, Швейцарії за дослідження динаміки колапсу кавітаційних бульбашок для таких додатків, як безголкові ін'єкцій, нові технології друку.
Дмитро Постнов (Dmtiry Postnov ) з Університету Копенгагена, Данія отримав Бронзову нагороду € 3000 за дослідження лазерних спекл зображень кровоточу нирок, головного мозку і сітківки.

В Азії Золота нагорода $10000 була присуджена Масахіто Яманаці (Masahito Yamanaka) з Університету Нагоя, Японія за розвиток технологій візуалізації надвисокої роздільної здатності 3D, які використовують високу яскравість рідкоземельних металів і наночастинок при нелінійному випромінюванні.
Лі Дасол (Dasol Lee) з Університету науки і технології м. Похан, Південна Корея отримав Срібну нагороду $5000 за розробку системи візуалізації для біопроб і нанорозмірних структур з роздільною здатністю понад дифракційну межу за рахунок використання лінз з метаматеріалу.
Бронзову нагороду $3000 виборов професор Джон Каннінг (John Canning) з Університету Сіднея, Австралія за розробку освітлювача для флуориметра на базі УФ світлодіода смартфона.

 
Назад...