SPIE Русский Українська English            VK
   

Фірма Edmund Optics (Barrington, штат Нью-Джерсі, США) оголосила переможців програми Educational Award 2016, яке дається в знак визнання наукових досягнень з оптики бакалаврів та магістрів з некомерційних вузів по всьому світу. Переможці та фіналісти з усього світу отримують грант від 500 до 8500$ підтримку своїх досліджень. Cеред більш 600 претендентів 30 країн.

Лауреати премії

У Північній і Південній Америці Золотий Приз $ 10,000 присуджений Едгару Спалдіну (Edgar Spalding) з Університету Wisonsin-Madison за генетичний контроль росту і розвитку рослин системою технічного зору з високою пропускною спроможністю та з високою роздільною здатністю.
Срібну нагороду $7,500 присуждено Жаро Салазару (Jairo Salazar) з Cinvestav (Mexiко, Meксіка) за проектування і розробку недорогих чутників гіперспектральних зображення (HIS) для розробки нових додатків для землеробства, переробки, дистанційне зондування, виробництва і оборони та охорони здоров'я.
Ойбек Холілов (Oybek Kholiqov ) з Університету Каліфорнії (Davis) був удостоєний Бронзового Призу $ 5000 за розвиток интерферометрії ближньої інфрачервоної спектроскопії (НДРС) в режимі реального часу для кількісного моніторингу кисневого метаболізму і мозкового кровотоку.

У Європі Золотий приз 7000 € присуджений Северіну Фішеру (Severin Filser) з Німецького центру нейрогенеративних хвороб (Бонн) за дослідження дисфункції при хворобі Паркінсона методами двухфотонної поляризационної мікроскопії і градієнтної оптики.
Срібну нагороду отримала Мад Берхолт (Mads Sylvest Bergholt) з Королівського коледжу Лондона за розробку засобів інтраопераційної візуальної оцінки ІЧ Рамана широкопольним комбінаційним зондом.
Барбара Субатер(Barbara Buades Sabater ) з Інституту фотоніки ( Барселона) отримала Бронзову нагороду € 3000 за дослідження динаміки надшвидких електронів в суб-фемтосекундного масштабі.

 
Назад...