SPIE Русский Українська English            VK

Фірма Edmund Optics (Barrington, штат Нью-Джерсі, США) оголосила переможців програми Educational Award 20176 бакалаврів та магістрів з вузів по всьому світу. Переможці та фіналісти з усього світу отримують грант від 500 до 10000$ підтримку своїх досліджень. Cеред більш 750 претендентів.

Лауреати премії

Північнa і Південнa Америka

Перший приз отримав Jinyang Liang з Institut National de la Recherche Scientifique of Canada за розробку методу компресійної надшвидкої мікроскопії (CUMic) для неврологічних досліджень. Метод вміщує засоби надшвидкої мікроскопії та акусто-оптики.

Другий приз отримав Fernando Alvira з Universidad Nacional de Quilmes of Argentina за впровадження інтерферометричного Раманівського спектрометру в якості інструменту для дослідження хвороби Альцгеймера.

Третій приз отримав Daniel Leman з Boston University, United States за розробку малогабаритного мікроскопу з бездротовим зв’язком для одно фотонної флуоресценції. Система використовує синє джерело з зеленим флуорофором, GRIN ахроматичну оптичну систему та має поле зору 0.7 мм.

Європа.

Перший приз отримав Thorsten Schwerte з Universitat Innsbruck, Austria за метод порушення сприймання крові комахами, шляхом динамічного проектування інфрачервоного світла в темних і світлих кімнатах.

Другий приз отримав Hai Gong з Delft University of Technology of The Netherlands за розробку дешевого та швидкого оптичного інструменту для діагностик малярії за рахунок комбінування засобів цифрової голографії, поляризаційного аналізу та гіперспектральних зображень поверхневої резонансної мікроскопії.

Третій приз отримав Florian Bayer з Justus-Liebig-Universitat Gie?en, Germany за розробку 4-канальної проекційної системи DLP з світлодіодами високої потужності для дослідження механізмів обробки сигналів сітківкою людини.

Фінлістами стали студенти з 15-ти університетів світу: 11 – США, 4 – Німеччина, 3 - Англія, 2 – Канада, 2 – Нідерланди,Аргентина. Чілі , Швейцарія, Росія, Австрія, Данія