SPIE Русский Українська English            VK
   

В 2015-му році німецька галузь технічного бачення досягла рекордного рівня продажів в 2 млрд євро, що становить приріст на 9% в порівнянні з 2014 р, згідно з новими даними, опублікованими VDMA .

Технології машинного зору і галузь в цілому значно зросли в останнє десятиліття. VDMA зазначає, що продажі в промисловості більш ніж подвоїлося за останні 10 років. Причиною цього є поширення технологій технічного зору за межі тільки заводських цехів. Очикується, що галузь буде продовжувати рости в розмірі 8% до 2,2 млрд євро в 2016 році.

"Можливість машин і роботів практично «бачити» змінює автоматизацію в усьому світі", сказав д-р Хорст Хейнол-Хейкінен, член Ради VDMA. "Попит в даний час визначається технологією, яка вносить важливий внесок в якість у виробництві або діагностичних засобів в медицині. Такий розвиток подій знаходить своє відображення у видатних показниках чистого обсягу продажів і зростання в німецькій промисловості систем машинного зору - і майбутні перспективи відмінні ".

В в інших регіонах в 2016 році VDMA прогнозує зростання в 2016 році на 15% в Азії, на 14% в Америці, і на 5% в Європі. "У той час як Азія і Америка чітко визначені як двигуни зростання, є велика обережність про події в Європі. Відповідні ризики і можливості включають в себе майбутні зміни в цінах на сировину, курси валют, і не в останню чергу, наслідки політичних криз." Серед перспективних секторів VDMA визначає автомобільну промисловість як найсильніший сектор у всьому світі, що становить 22% від загального доходу з ростом 9% в 2015 році, сектор електроніки і напівпровідників перейшов на друге за обсягами місце, що становить 13%. Області, які представляють собою можливе зростання, відповідно до VDMA, включають в себе транспортні технології, медичні технології та матеріально-технічне забезпечення, в яких попит зростає швидше, ніж в промисловому виробництві. Крім того, великий потенціал визначається в сільському господарстві. В цілому, в непромислових сферах середній темп зростання становить 16% в рік в 2011-2015 рр.

 
Назад... Головна