SPIE Русский Українська English            VK
   
Конференції - Поточні - Київ

2-га Українська науково-технічна конференція "Спеціальне приладобудування: стан та перспективи" 6-7 грудня 2016 року, м. Київ

Пропонуємо Вам взяти участь в Українській науково-технічній конференції "Спеціальне приладобудування: стан та перспективи", яка відбудеться в Казенному підприємстві спеціального приладобудування «Арсенал» 6-7 грудня 2016 року.

  Тематика конференції:
 1. Оптико-електронні системи ОВТ.
 2. Системи навігації та орієнтації.
 3. Наукові засади і технології оптико-електронного приладобудування.
  Календар конференції:
 • Прийом заявок на участь в конференції, тез доповідей до 01.10.2016 р.
 • Робота конференції – з 6 по 7.12.2016 р. з 10–00 за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8 (станція метро «Арсенальна»), конференц-зал КП СПБ «Арсенал».
 • Кінцевий термін замовлення перепустки 01.12.2016 р. (електронним листом на е-mail: doekaterin@gmail.com)
 • Оформлення перепусток 06–07.12.2016 р. з 09–00 (бюро перепусток КП СПБ «Арсенал», наявність паспорту обов'язкова).

Матеріали конференції
Збірник матеріалів конференції планується видати до початку конференції, тому матеріали, отримані після 01.10.2016 р. або оформлені не у відповідності до приведених нижче вимог, опубліковані не будуть. Для прийняття рішення про включення доповіді до програми та тез доповіді до збірника матеріалів конференції необхідно до 01.10.2016 р. переслати тези до Оргкомітету конференції, за e-mail адресами: tyagurvm@ukr.net, doekaterin@gmail.com
За рекомендацією організаційного комітету найкращі доповіді у повному обсязі можуть бути опубліковані у провідних науково-технічних виданнях України.
Демонстраційні матеріали до доповідей просимо підготувати для показу на комп'ютерному проекторі. Учасники конференції отримають програму та збірник тез доповідей.

Реєстраційна форма ...