SPIE Русский Українська English            VK
   
Конференції - Поточні - Болгарія

Від імені Науково-технічного союзу машинобудування, Республіка Болгарія ми з задоволенням запрошуємо Вас взяти участь у зимовій сесії XIII міжнародного конгресу "МАШИНИ.ТЕХНОЛОГІІ.МАТЕРІАЛИ'16", яка відбудеться з 16 по 19 березня, 2016 р в зимовому курорті "Боровець" - Болгарія

Секції конференции
01. МАШИНИ: Проектування і конструювання. Швидке прототипування. Дослідження та випробування. Виробництво, ремонт, експлуатація та утримання в справності. Модернізація. Переробка та утилізація. Инженеринг всього життєвого циклу. Реінжиніринг. Навчання.
02. ТЕХНОЛОГІЇ: Формоутворення: лиття металів, пластична деформація, зварювання, спайка і склеювання, механічна обробка. Обробка поверхонь. Випробування, вимірювання і контроль. Математичне моделювання технологічних процесів. Автоматизація. Інформаційні технології. Логістика. Обробка вантажів. Меніджм'нт і інженеринг. Енергозберігаючі технології. Екологія. Навчання
03. МАТЕРІАЛИ: Металеві, неметалеві, інструментальні, конструкційні, допоміжні. Матеріалознавство. Композитні матеріали. Навчання.

Відокремлені конгресні семінари:
1. ТЕХНІКА ПРИВОДІВ (механичное електричні, гідравлічні та пневматичні)
2. ергономію & ДИЗАЙН
3. БУЛТРІБОЛОГІЯ
4. ІНДУСТРІАЛЬНА ІНФОРМАТИКА
5. ЗНАННЯ. КРЕАТИВНІСТЬ. ІННОВАЦІЇ
6. ІНДУСТРІАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
7. наноматеріалів

Усі доповіді, представлені на болгарському, російською, англійською або німецькою мовою: у відокремлених томах з ISSN 1310-3946 для кожної тематичної сесії. Тома будуть депоновані в Національній бібліотеці ім. Св.Св. Кирила і Мефодія та Національної технічній бібліотеці Болгарії.
Доповіді, Преставлення англійською мовою відповідно до теми доповіді: у спеціальних номерах міжнародних наукових журналів:

- "Мachines.Technologies.Materials" (ISSN 1313-0226).
- "Innovations in discrete productions" (ISSN 1314-8907).
- "Materials Science. Non-Equilibrium Phase Transformations" (ISSN 2367-749X).
- "Science.Business.Society"

Сайт конференции ...