Шановні колеги!
Tерміново шукаємо аспірантів НТУУ «КПІ» для участі у проекті кредитної мобільності з Вищою школою Мін Нансі (1 аспірант/6 місяців) та з науково-дослідним інститутом LORIA Університету Лотарингії (Франція) (1 аспірант/один навчальний рік). За даним проектом аспіранти зможуть поїхати на стажування в рамках фінансуванням програми ЕРАЗМУС+.

Напрями стажування за обміном:
  • Computer sciences, IT & Applied Mathematics
  • Algorithms: computation, image processing and geometry
  • Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics
  • Networks, systems and services
  • Energy, Industrial Engineering
  • Material Science & Engineering

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням: