SPIE Русский Українська English
Студентам - Бакалаврат - Розклад

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ БАКАЛАВРІВ.

Весняний семестр 2018 - 2019 учбового року.

Розклад не є офіційним. Уточнюйте https://rozklad.kpi.ua

1 курс: ПО-81 2 курс: ПО-71 3 курс: ПH-61-3 4 курс: ПI-51-2
 
  1-й курс
ПО - 81
Понеділок 8.30-10.05 Вища математика 1-205-1 Кузьма О.В.
 
10.25-12.00 Інф.технології 2 1-201 Кравченко І.В.
Комп.графіка 1-201 Киричук Ю.В.
12.20-13.55 Іноз.мова 205-1 Амерідзе О.С.
14.15-15.55 Інф.техн(лаб) 32-13 Кравченко І.В.
Вівторок 8.30-10.05 Фізика(лаб) 336-07
 
10.25-12.00 Теоретична механіка 1-217-1 Гнатейко Н.В.
12.20-13.55 Програмування 218-18 Лашко О.В.
Теор.мех. 1-215-1 Гнатейко Н.П.
14.15-15.55 Комп.графіка(л) 170-1 Киричук Ю.В.
 
Середа 8.30-10.05 Риторика 279-1 Ожоган Л.О.
 
10.20-12.00 Вища математика 105-07 Кузьма О.В.
12.20-13.55 Вища математика 105-07 Кузьма О.В.
14.15-15.55 Комп.графіка(л) 170-1 Киричук Ю.В.
Четвер 8.30-10.05  
Риторика 1-201 Ожоган Л.О.
10.25-12.00 Програмування 513-20 Галаган Р.М.
12.20-13.55 Програмування 218-18 Лашко О.В.
14.15-15.55 ФП
П'ятниця 8.30-10.05 Риторика 1-215-1 Кушлаба М.П.
 
10.25-12.00 Фізика 1-201-1 Гєнкін О.М.
12.20-13.55 Фізика 1-215-1 Гєнкін О.М.
 
 
  2-й курс
ПО - 71
Понеділок 8.30-10.05 Вища математика 1-205-1 Кузьма О.В.
 
10.25-12.00 Вища математика 1-205-1 Кузьма О.В.
12.20-13.55 ФП
Вівторок 8.30-10.05 Екологія 105-07 Євтєєва Л.І.
 
10.25-12.00 Електроніка 212-20 Побєдаш К.К.
Екологія 901-21 Броницька В.О.
12.20-13.55 Електроніка 430-20 Побєдаш К.К.
14.15-15.45  
Електроніка 212-20 Побєдаш К.К.
Середа 8.30-10.05 Іноз.мова 710-21 Свиридова Л.Г.
10.20-12.00 ТОС 911-21 Чиж І.Г.
Четвер 8.30-10.05 Мікропроцесори 706-21/701-21 Кондратенко Д.Ю.
10.25-12.00 Вища математика 1-207-1 Кузьма О.В.
12.20-13.55 Вища математика 1-217-1 Кузьма О.В.
П'ятниця 8.30-10.05 Мікропроцесори 701-21 Боровицький В.М.
10.25-12.00 ТОС 911-21 Чиж І.Г.
12.20-13.55 ТОС 911-21 Чиж І.Г.
 
  3-й курс
ПH - 61-3
Понеділок 8.30-10.05  
Іноз.мова
10.25-12.00 Квантова оптика 710-21 Богатирьова Г.В.
12.20-13.55 Трудове право Тихонюк О.В.
Хвильова оптика(пр) 710-21 Колобродов В.Г.
Вівторок 8.30-10.05 РіКОП 701-21 Кучеренко О.К.
10.25-12.00 РіКОП 701-21 Кучеренко О.К.
12.20-13.55 Технологія ОП 1-209 Тимчик Г.С.
Середа 8.30-10.05 Трудове право 201-1 Тихонюк О.В.
Джерела(лаб) 707-21 Кондратенко Д.Ю.
10.20-12.00 Хвильова оптика 710-21 Колобродов В.Г.
12.20-13.55 Квантова оптика (пр) 710-21 Богатирьова Г.В.
Логіка(пр)
Четвер 8.30-10.05 Логіка 1-201-1
Технологія ОП(лаб) 1-293-1 Сорока С.О.
10.25-12.00 Джерела 701-21 Микитенко В.І.
Джерела(пр) 701-21 Микитенко В.І.
12.20-13.55 Хвильoва оптика(лаб) 606-21 Васильковська І.О.
 
П'ятниця 8.30-10.05 Технологія-3 08-1 Сорока С.О.
 
10.25-12.00 РіКОП 712-21 Кучеренко О.К.
12.20-13.55 Технологія ОП(лаб) 1-293-1 Сорока С.О.
РіКОП 712-21 Кучеренко О.К.
 
  4-й курс
ПI - 51-2
Понеділок 8.30-10.05 Оптичні вимірювання 606-21 Микитенко В.І.
10.25-12.00 Оптичні вимірювання 606-21(лаб) Микитенко В.І.
12.20-13.55 Лазерна техніка 606-21 Богатирьова Г.В.
Вівторок 8.30-10.05 САКР 701-21 Кравченко І.В.
10.25-12.00 САКР(лаб) 706-21 Кравченко І.В.
Середа 8.30-10.05 Оптичні вимірювання 701-21 Микитенко В.І.
10.20-12.00 Лазерна техніка 701-21 Богатирьова Г.В.
12.20-13.55 САКР(лаб) 706-21 Кравченко І.В.
Четвер 8.30-10.05 Лазерна техніка 710-21 Богатирьова Г.В.
10.25-12.00 Лазерна техніка(пр) 710-21 Богатирьова Г.В.
12.20-13.55 САКР(лаб) 706-21 Кравченко І.В.
П'ятниця 8.30-10.05 ОЕП-3 710-21 Микитенко В.І.
10.25-12.00 ОЕП-3(пр) 710-21 Микитенко В.І.
12.20-13.55 Оптичні вимірювання(лаб) 606-21 Микитенко В.І.
 
 
Завантажити . . .