SPIE Русский Українська English
Студентам - Розклад - Бакалаври

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ БАКАЛАВРІВ.

Осінній семестр 2018 - 2019 учбового року.

Розклад не є офіційним. Уточнюйте в деканаті.

1 курс: ПО-81 2 курс: ПО-71 3 курс: ПH-61-3 4 курс: ПI-51-2
  1-й курс
ПО - 81
Понеділок 8.30-10.05 Матеріалознавство 1-201-1 Заєць С.С.
10.25-12.00 Вища математика-1 1-279-1 Кузьма О.В.
12.20-13.55 Історія України(пр) 1-205-1 Перга Ю.М.
 
14.15-15.55 Вища математика-1(пр) 1-279-1 Кузьма О.В.
 
Вівторок 8.30-10.05 Програмування-1 1-279-1 Павловський О.М.
10.25-12.00 Матеріалознавство(пр) 172-1 Заєць С.С.
 
12.20-13.55 Іноземна мова 901-21 Павлович А.М.
Середа 8.30-10.05 Програмування-1(лаб) 291-1 Рупич С.С.
 
10.25-12.00 Інформаційні технології-1 1-217-1 Боровицький В.М.
 
12.20-13.55 Інформаційні технології-1(лаб) 32-13 Кондратенко Д.Ю.
14.15-15.55 ФП
Четвер 8.30-10.05  
10.25-12.00  
Фізика-1(лаб) 232-7 Родіонов В.М.
12.20-13.55 Інженерна графіка 835-7 Баскова Г.В.
14.15-15.50 Вища математика-1(пр) 1-215-1 Кузьма О.В.
П'ятниця 8.30-10.05 Програмування-1(лаб) 291-1
Історія-1 1-201-1 Рамазанова Ш.Ш.
10.25-12.00 Фізика-1 1-201 Гєнкін О.М.
12.20-13.55 Інженерна графіка-1 279-1 Баскова Г.В.
Програмування-1(лаб) 291-1 Рупич С.С.
14.15-15.55 Фізика-1 1-203-1 Родіонов В.М.
 
 
  2-й курс
ПО - 71
Понеділок 8.30-10.05  
10.25-12.00 Вища математика-3 1-279-1 Рудик Т.О.
12.20-13.55 Вища математика-3 1-201 Рудик Т.О.
14.15-15.55 Вища математика(пр) 1-203-1 Рудик Т.О.
Вівторок 8.30-10.05 Теорія випромінювання(пр) 911-21 Васильковська І.О.
Психологія(пр) 1-215-1 Чукавіна Т.Е.
10.25-12.00 Квантова оптика 911-21 Богатирьова Г.В.
12.20-13.55 Філософія(пр) 1-217-1 Дранник В.А.
Квантова оптика(пр) 911-21 Богатирьова Г.В.
Середа 8.30-10.05 Теорія випромінювання 710-21 Балінський Є.Г.
10.25-12.00 Вища математика-3(пр) 1-205-1 Рудик Т.О.
Психологія 1-217-1 Ложкін Г.В.
12.20-13.55 Конструювання 701-21 Поздняков Д.
Четвер 8.30-10.05 Метрологія 901-21 Васильковська І.О.
Філософія 1-217-1 Галушко М.М.
10.20-12.00 Метрологія(пр) 901 –21 Васильковська І.О.
Метрологія 901 –21 Васильковська І.О.
12.20-13.55 Електротехніка 324-17 Гусева О.В.
14.15-15.55 Електротехніка(пр) 324-17 Гусева О.В.
Електротехніка(лаб) 324-17 Гусева О.В.
П'ятниця 8.30-10.05 Конструювання 701-21 Поздняков Д.
10.20-12.00 Конструювання 701-21 Поздняков Д.
12.20-13.55 ФВ
 
 
  3-й курс
ПО - 61-3
Понеділок 8.30-10.05  
10.20-12.00 Хвильова оптика 710-21 Колобродов В.Г.
12.20-13.55 Хвильова оптика(пр) 710-21 Колобродов В.Г.
Вівторок 8.30-10.05 Іноземна мова 901-21 Котковец А.Л.
10.20-12.00 Технологія-2 901-21 Клочко Т.Р.
12.20-13.55 Технологія(пр/лаб) 273-1 Сорока С.О.
Середа 8.30-10.05 Вимірювання-1(пр) 712-21 Микитенко В.І.
 
10.20-12.00 Хвильова оптика-1 710-21 Колобродов В.Г.
12.20-13.55 Метрологія 911-21 Чиж І.Г.
Четвер 8.30-10.05 Інф.-вимір.пристрої(пр) 701-21 Кондратенко Д.Ю.
Інф.-вимір.пристрої(лаб) 706-21 Кондратенко Д.Ю.
10.20-12.00 Метрологія 911-21 Чиж І.Г.
Метрологія(пр) 911-21 Чиж І.Г.
12.20-13.55  
Хвильова оптика(лаб) 607-21 Васильковська І.О.
П'ятниця 8.30-10.05 Інф.-вимір.пристрої 712-21 Боровицький В.М.
10.20-12.00 Вимірювання-1 606-21 Микитенко В.І.
12.20-13.55 Метрологія(лаб) 910-21 Чиж І.Г.
 
  4-й курс
ПІ - 51-2
Понеділок 8.30-10.05 Охорона праці 1-279-1 Полукаров О.І.
10.20-12.00 Цифрова обробка 606-21 Боровицький В.М.
Вівторок 8.30-10.05 Мікропроцесори-2(пр) 710-21 Кондратенко Д.Ю.
Мікропроцесори-2(лаб) 706-21 Кондратенко Д.Ю.
10.20-12.00 ОЕП-2(пр) 710-21 Сокуренко В.М.
12.20-13.55 Економіка 1-201-1 Войтко С.В.
Середа 8.30-10.05 Економіка(пр)279-1 Іванова Т.В.
10.20-12.00 Юстування ОП 712-21 Кучеренко О.К.
12.20-13.55 Мікропроцесори-2 712-21 Боровицький В.М.
 
Четвер 8.30-10.05 Ін.мова 913-21 Павлович А.В.
10.20-12.00 ОЕП-2 710-21 Сокуренко В.М.
Цифрова обробка(лаб) 706-21 Кондратенко Д.Ю.
12.20-13.55 ОЕП-2 710-21 Сокуренко В.М.
П'ятниця 8.30-10.05 Охорона праці 901-21 Качинська Н.Ф.
10.20-12.00 Юстування ОП(пр) 712-21 Кучеренко О.К.
Юстування ОП(лаб) 712-21 Кучеренко О.К.
  • ЗАВАНТАЖИТИ PDF
  •