< Кафедра оптичних та оптико-електронних приладів НТУУ "КПІ"
ШАНХАЙ 2018

Проф. Боровицький В.М. та доц. Сокуренко В.М. прочитали курси лекцій з сучасної теорії формування 3-х вимірних зображень та автоматичного синтезу оптичних систем в найпрестижнішому оптичному дослідницькому центрі Китайської Народної Республіки - Інституті точної механіки та оптики (м. Шанхай) та одному з найбільших та найбагатших дослідницьких центрів - Інституті кераміки (м. Шанхай). На лекціях були присутні професори, дослідники та аспіранти.
Проф. Боровицький В. М. та доц. Сокуренко В. М. продемонстрували результати власних досліджень та розробок кафедри в галузі цифрової 3D мікроскопії та комп'ютерних програм, які використовують технології штучного інтелекту. Представлені матеріали отримали високу оцінку китайських колег.
Під час переговорів з керівниками цих солідних наукових установ були узгодженні плани наукового співробітництва, які включають обмін професорами, аспірантами та студентами між цими інститутами та кафедрою ООЕП, публікація спільних статей, друк спільних монографій та інше.
Китайські інститути готові профінансувати наукові проекти у областях оптики та фотоніки, у тому числі - студентські проекти. Так що готуємося зустрічати китайських гостей та збираємо речі для поїздки у Шанхай... : ).