За інформацією 112.ua Кабмін прийняв рішення створити держконцерн "Арсенал"

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу. Кабінет міністрів ухвалив рішення створити державний концерн "Арсенал - сучасні космічні системи". Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що створення концерну забезпечить здійснення об'єднання 9 підприємств галузі з подальшим покладенням на Державне космічне агентство функції з управління та контролю діяльності.

У склад концерну увійшли казенне підприємство спеціального приладобудування "Арсенал", державні підприємства "Завод "Арсенал", "Дніпровський проектний інститут", "Київприлад", "Укркосмос", "Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування", "Науковий центр точного машинобудування" та державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання "Комунар".